Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Dramalj

Dramalj - informace o letovisku

Ve Vinodolském zálivu se pouhé 3 kilometry od Crikvenice rozkládá osada Dramalj, která Crikvenici tvoří jakési předměstí. Obě letoviska jsou spojena velmi hezkou promenádou a samozřejmě také silnicí. Pokud tedy v poklidném Dramalji zatoužíte po nákupech, zábavě a nočním veselí, můžete se během pár minut ocitnout v Crikvenici, kde je všeho dostatek.

Dramalj se pyšní krásnou písčito-oblázkovou pláží s pozvolným vstupem do průzračně čistého Jaderského moře. Díky tomuto bezpečnému svažování je lokalita proto vyhledávaná hlavně rodinami s dětmi. Ratolesti si tak mohou užívat her i koupání. Další nespornou výhodou je poklidná atmosféra. V letovisku totiž nenajdete žádné diskotéky, noční bary ani jiné hlučné podniky, za těmi se můžete vypravit do Crikvenice. Dramalj je tak ideální pro rodinnou dovolenou, ale na své si zde přijdou také zamilované páry a senioři. Je zde dostatek možností vycházek, při nichž můžete objevovat zdejší krásnou přírodu. Sportovně založení jedinci ocení možnost vyjížděk na kole a výletů do širokého okolí.

Asi kilometr od Dramalje se nachází poloostrov Kačjak se stejnojmennou turistickou osadou, která nabízí možnost širšího sportovního vyžití. Součástí je totiž vyhlášená prostorná pláž, která je ideální pro vodní i plážové sporty. Součástí této turistické vesničky je známá mořská plovárna s autokempinkem. Další oblíbená pláž se rozprostírá v zátoce Manestra, která je situována v půli cesty mezi Dramaljem a Kačjakem. Kdo má zájem, může se pokusit vystoupat na některý z vrcholů pohoří Gorski Kotar. Skvělým zpestřením pobytu je také návštěva Národního parku Risnjak či Národního parku Plitvická jezera.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Chorvatsko.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Chorvatsku. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete detailní imformace o chorvatském pobřeží a chorvatských ostrovech. Nechybí ani informace o cestě autem do Chorvatska a tipy, jak si užít dovolenou v Chorvatsku levně a v klidu. Najdete zde také detailní informace o městech Záhřeb, Split, Dubrovník, národních parcích Krka, Plitvická jezera a o dalších zajímavých místech. Součásté jsou také zájezdy do Chorvatska, v nabídce najdete jak pobřeží Istrie a Dalmácie, tak oblíbené otrovy Brač, Hvar, Korčula a další. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Chorvatsku.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Rakousko | USA