Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Jadranovo

Jadranovo - informace o letovisku

Asi 10 kilometrů severně od městečka Crikvenica se u Tichého průlivu nachází malé letovisko a přístav Jadranovo, kde žije asi 500 stálých obyvatel. Naproti pevnině se z vod Jadranu vynořuje ostrov Krk. Jadranovo je obklopeno bohatou přímořskou vegetací, které z něj dělá zelenou oázu na Crikvenické riviéře.

Do letoviska se dostanete po krátké silniční spojce vedoucí od Jadranské magistrály. Nejvíce turistů je soustředěno v zátoce Havišće, kde se rozkládá příjemná oblázková pláž. V minulém století zde vyrostl jednoduchý turistický komplex tvořený bungalovy, který je dnes již dosti starý, proto prochází úpravami a budovány jsou další ubytovací kapacity.

V okolí Jadranova se nachází další menší pláže lemované borovicovými háji, které poskytují příjemný stín.  Na některých místech v okolí rostou také olivovníky.  Díky bohaté zeleni a báječnému koupání se z Jadranova stalo atraktivní turistické letovisko. Návštěvníci se zde mohou věnovat celé řadě vodních sportů. Večer se nabízí příjemná procházka po promenádě, která spojuje Jadranovo s nedalekou rekreační osadou Kačjak a obcí Dramalj. Pokud byste zatoužili po zábavě a kulturních akcích, navštivte nedaleké město Crikvenica, které je dostupné autobusem.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Chorvatsko.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Chorvatsku. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete detailní imformace o chorvatském pobřeží a chorvatských ostrovech. Nechybí ani informace o cestě autem do Chorvatska a tipy, jak si užít dovolenou v Chorvatsku levně a v klidu. Najdete zde také detailní informace o městech Záhřeb, Split, Dubrovník, národních parcích Krka, Plitvická jezera a o dalších zajímavých místech. Součásté jsou také zájezdy do Chorvatska, v nabídce najdete jak pobřeží Istrie a Dalmácie, tak oblíbené otrovy Brač, Hvar, Korčula a další. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Chorvatsku.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Rakousko | USA