Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Peračko Blato

Peračko Blato - informace o letovisku

Malebná obec Peračko Blato se rozkládá v Jižní Dalmácii a administrativně spadá pod region Dubrovačko-Neretvanska. V blízkosti se nachází městečko Ploče a nádherná Bačinská jezera, která jsou považována za skvost chorvatské přírody. Peračko Blato je tak situováno uprostřed jedinečné přírody, kde si můžete vychutnávat kombinaci jezer, Jaderského moře a řeky Neretvy.

Tato lokalita je hojně vyhledávána lidmi toužícími po klidu, pohodě a nedotčené přírodě. Bačinská jezera jsou tvořena šesti navzájem propojenými jezery. Ve skutečnosti jde o krasové závrty, které byly v minulosti zaplněny vodou. Voda je nádherně průzračná, čistá a osvěžující. Nedaleko se nachází také ústí řeky Neretvy do Jaderského moře. I když v Peračko Blato nenajdete žádné významné památky, ani kulturní zázemí, je obec skvělým výchozím bodem pro poznávání tohoto kraje. Zavítat můžete například do Dubrovníku, na Makarskou riviéru nebo do Bosny a Hercegoviny.

 
 

Náš tip

To nejlepší z PERU

Poznávací zájezd po stopách indiánských civilizací. Cestovat budete pronajatým autobusem s místním i českými průvodci. Ubytování v 3* hotelech se snídaní. CK Simon Tourist.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Chorvatsko.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Chorvatsku. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete detailní imformace o chorvatském pobřeží a chorvatských ostrovech. Nechybí ani informace o cestě autem do Chorvatska a tipy, jak si užít dovolenou v Chorvatsku levně a v klidu. Najdete zde také detailní informace o městech Záhřeb, Split, Dubrovník, národních parcích Krka, Plitvická jezera a o dalších zajímavých místech. Součásté jsou také zájezdy do Chorvatska, v nabídce najdete jak pobřeží Istrie a Dalmácie, tak oblíbené otrovy Brač, Hvar, Korčula a další. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Chorvatsku.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Rakousko | USA