Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Kanegra - informace o letovisku

Hotelové městečko Kanegra leží na západním břehu Piranského zálivu, který odděluje nejsevernější chorvatské pobřeží od slovinského. Velmi oblíbený komplex je situován v jednom z nejkrásnějších zálivů Istrijského poloostrova. Letovisko Kanegra, jejíž předností je klidné prostředí, patří do spádové oblasti hotelové aglomerace Umag. Proti Kanegře se rozkládají slovinské přímořské lázně Portorož.

Velmi klidné letovisko je považováno za perlu mořského pobřeží. Je vhodné pro rodiny s dětmi i pro jednotlivce, kteří mají rádi klid. Je to oáza míru a balzám pro duši s možností nádherných vycházek do okolí. Od centra Umagu je středisko vzdáleno asi 10 km. Ubytovací bungalovy jsou umístěny na svahu nad mořem a obklopeny zelení.  Malá osada Kanegra má hezkou oblázkovou a kamenitou pláž. Její výhodou je borový les sahající až k plážím. V lese jsou i ubytovací zařízení. V rámci kempu Kanegra se nachází i naturistická pláž. Do Kanegry se jezdí koupat i hosté ze slovinských lázní Portorož.

Letovisko Kanegra je sice bez většího sportovního nebo zábavního vybavení, ale je zde možnost zahrát si tenis na tenisových kurtech, nebo stolní tenis či minigolf. Bohatá nabídka je k dispozici však v nedalekém Umagu, do jehož aglomerace Kanegra spadá.

Vyplatí se jet na výlety do Buje, Novi Gradu nebo do vzdálenější Poreče. Až se budete vracet zpět z dovolené, rozhodně nevynechejte návštěvu městečka Hrastovlje ve Slovinsku. Tamější klášter s nejstaršími freskami v Evropě stojí za zhlédnutí. Průvodce je elektronický, ve světových jazycích.

 
 

Náš tip

To nejlepší z PERU

Poznávací zájezd po stopách indiánských civilizací. Cestovat budete pronajatým autobusem s místním i českými průvodci. Ubytování v 3* hotelech se snídaní. CK Simon Tourist.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Chorvatsko.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Chorvatsku. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete detailní imformace o chorvatském pobřeží a chorvatských ostrovech. Nechybí ani informace o cestě autem do Chorvatska a tipy, jak si užít dovolenou v Chorvatsku levně a v klidu. Najdete zde také detailní informace o městech Záhřeb, Split, Dubrovník, národních parcích Krka, Plitvická jezera a o dalších zajímavých místech. Součásté jsou také zájezdy do Chorvatska, v nabídce najdete jak pobřeží Istrie a Dalmácie, tak oblíbené otrovy Brač, Hvar, Korčula a další. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Chorvatsku.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Rakousko | USA