Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Katoro - informace o letovisku

Asi 2 kilometry severně od města Umag se rozkládá atraktivní turistická osada s názvem Katoro. Najdete v ní několik hotelů vyšší kategorie, ale také bungalovy, studia a apartmány nabízející příjemné ubytování na úrovni. Celkem se v tomto malém turistickém středisku může ubytovat kolem 2000 návštěvníků. 

Většina hotelů a penzionů má k dispozici i venkovní bazény se sladkou vodou. Katoro kromě ubytování uprostřed rozlehlého borovicového háje poskytuje také pestré možnosti stravování v restauracích. Ochutnat můžete tradiční istrijské speciality i mezinárodní kuchyni. Zajímavostí je samoobslužná restaurace. V centru letoviska se nachází obchody s nejrůznějším zbožím a suvenýry, také kavárny, bary, pizzerie a diskotéky. V Katoru se dále nachází pošta, ambulance nebo třeba půjčovna kol. 

Pláže v Katoru sice nepatří mezi ty nejkrásnější, ale přesto se zde nabízí dobré možnosti koupání a vodních sportů. Pláže jsou místy oblázkové, kamenité a na mnoha místech jsou tvořeny betonovými platy. Nejsou tak vhodné pro koupání malých dětí. Pouze městská pláž Katoro má pozvolný vstup do moře, rády ji tak navštěvují rodiče se svými ratolestmi. Na plážích najdete sprchy, převlékací kabiny a také stánky s občerstvením. Na okraji střediska se nachází nudistická pláž, na kterou se ale platí vstupní poplatek.

Co se týče sportovních aktivit, je možné se věnovat tenisu, stolnímu tenisu, házené, minigolfu, nebo plážovému volejbalu. Hned nad pláží jsou uspořádány tenisové a volejbalové kurty a nachází se tam i menší hřiště pro děti. Kdo má zájem, může se projet na koni nebo si zaskákat na trampolíně. V Katoru se poměrně často konají beach volejbalové turnaje, které do letoviska lákají velké množství mladých. Pro ně je zde připraven bohatý noční život a navštívit mohou spoustu zábavních zařízení. Vyrostlo zde dokonce i Kasino Soleil. Pěšky, autobusem, nebo turistickým vláčkem se v případě zájmu můžete vydat do 2 km vzdáleného Umagu.

 
 

Náš tip

To nejlepší z PERU

Poznávací zájezd po stopách indiánských civilizací. Cestovat budete pronajatým autobusem s místním i českými průvodci. Ubytování v 3* hotelech se snídaní. CK Simon Tourist.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Chorvatsko.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Chorvatsku. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete detailní imformace o chorvatském pobřeží a chorvatských ostrovech. Nechybí ani informace o cestě autem do Chorvatska a tipy, jak si užít dovolenou v Chorvatsku levně a v klidu. Najdete zde také detailní informace o městech Záhřeb, Split, Dubrovník, národních parcích Krka, Plitvická jezera a o dalších zajímavých místech. Součásté jsou také zájezdy do Chorvatska, v nabídce najdete jak pobřeží Istrie a Dalmácie, tak oblíbené otrovy Brač, Hvar, Korčula a další. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Chorvatsku.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Rakousko | USA