Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Mugeba - informace o letovisku

Mugeba se nachází asi 4 km jižně od Poreče na západním pobřeží Istrie. Velké rekreační středisko je v podstatě samostatné městečko s vlastní obchodní sítí, v němž se konají mezinárodní hudební festivaly, a organizují výlety do okolí. Jsou tu ideální přírodní podmínky pro koupání v moři či pro podnikání nejrůznějších sportovních aktivit.

Na pobřeží se nachází mnoho hotelových středisek. Dopravu mezi nimi zajišťuje autovláček. V jednotlivých střediscích jsou k dispozici diskotéky, noční kluby a taneční terasy. Organizují se různé přehlídky, show a soutěže. U některých hotelů je animace pro děti a dospělé.

Pláže kolem Poreče jsou převážně kamenité a oblázkové a mají většinou betonové terasy, které jsou součástí areálů zdejších hotelů. V Poreči a jejím okolí mají cestovatelé příležitost k mnoha typicky letním aktivitám, protože celý zdejší region je přizpůsoben právě aktivnímu druhu dovolené. Najdou zde například četné tenisové kurty. Pro milovníky vodních sportů jsou zde potápěčské kluby a možnost zapůjčení plachetnic. U většiny hotelů jsou bazény a v některých částech jsou skluzavky a tobogány. Některé pláže jako například Borik, Oliva a Brulo byly dokonce vyznamenány tzv. Modrou vlajkou.

Blízká Poreč je největší a nejnavštěvovanější letovisko na celém jadranském přímoří, jehož historie sahá až do starověku. Nejvýznamnější památkou ve městě Poreč je Bazilika sv. Eufrasia, která je od roku 1997 zapsána na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

 
 

Náš tip

To nejlepší z PERU

Poznávací zájezd po stopách indiánských civilizací. Cestovat budete pronajatým autobusem s místním i českými průvodci. Ubytování v 3* hotelech se snídaní. CK Simon Tourist.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Chorvatsko.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Chorvatsku. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete detailní imformace o chorvatském pobřeží a chorvatských ostrovech. Nechybí ani informace o cestě autem do Chorvatska a tipy, jak si užít dovolenou v Chorvatsku levně a v klidu. Najdete zde také detailní informace o městech Záhřeb, Split, Dubrovník, národních parcích Krka, Plitvická jezera a o dalších zajímavých místech. Součásté jsou také zájezdy do Chorvatska, v nabídce najdete jak pobřeží Istrie a Dalmácie, tak oblíbené otrovy Brač, Hvar, Korčula a další. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Chorvatsku.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Rakousko | USA