Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Veleniki - informace o letovisku

Malinké istrijské letovisko Veleniki se nachází na západním pobřeží Istrie, pouhé 4 km od města Poreč i od moře. Poklidné středisko má jen asi 70 domů a všichni jeho obyvatelé většinou pracují v oblasti cestovního ruchu, zemědělství nebo vinařství. Klidné místo je ideální pro relaxaci a odpočinek nejen rodinám s malými dětmi.

Ubytování snadno zajistíte ve zdejších soukromých apartmánech, kde ochotní majitelé pro hosty poskytují mimo jiné například ochutnávky vynikajících vín. Kvalitní vína a likéry zdejší výroby patří k tomu nejlepšímu, co mohou nabídnout nejprestižnější vinotéky, restaurace a kavárny v této oblasti.

Na pláž v Poreči se dostanete asi za 10 minut pěší chůze. Nádherná místní istrijská krajina má dobře značené turistické trasy i cyklistické stezky. Nenechte si ujít návštěvu města Poreče, které vám jistě učaruje přátelskou atmosférou. Poreč je jedním z hlavních turistických středisek Chorvatska. Historie města nese stopy velkých kultur od antické, přes románskou až po gotickou.

 
 

Náš tip

To nejlepší z PERU

Poznávací zájezd po stopách indiánských civilizací. Cestovat budete pronajatým autobusem s místním i českými průvodci. Ubytování v 3* hotelech se snídaní. CK Simon Tourist.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Chorvatsko.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Chorvatsku. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete detailní imformace o chorvatském pobřeží a chorvatských ostrovech. Nechybí ani informace o cestě autem do Chorvatska a tipy, jak si užít dovolenou v Chorvatsku levně a v klidu. Najdete zde také detailní informace o městech Záhřeb, Split, Dubrovník, národních parcích Krka, Plitvická jezera a o dalších zajímavých místech. Součásté jsou také zájezdy do Chorvatska, v nabídce najdete jak pobřeží Istrie a Dalmácie, tak oblíbené otrovy Brač, Hvar, Korčula a další. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Chorvatsku.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Rakousko | USA