Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Západní pobřeží Istrie

Počet nalezených záznamů: 178.

Adriatic Hotel**

Hotelový komplex je vystavěn na zalesněném výběžku v blízkosti sportovního přístaviště 50 metrů od pláže a 1,5 kilometru od centra letoviska Umag.

 

Albina Villa***

Příjemná vila Albina je postavena v jedné z nejhezčích vilových čtvrtí Rovinje - Centener, cca 1500 metrů od centra a 1000 metrů od pláže.

 

Amarin Apartmán**

Známé středisko s bungalovy a aparmány, vzdálené cca 4 km severně od Rovinje.

 

Andriusi Villa***

Příjemná a kvalitní vila Andriusi je postavena v klidné části letoviska Pula cca 2500 metrů od centra a 1000 metrů od pláže, 800 metrů od moře. Nejbližší market, restaurace, kavárna je 200 metrů.

 

Apartmány Astra

Blízko hotelu Delfín, asi 4 km od Poreče, se kterým je spojení autobusem nebo turistickým vláčkem. Apartmány se nachází v zálivu nazvaném Zelená Laguna.

Apartmány Astra
 

Apartmány Lanterna

Komplex apartmánů umístění 13 km od Poreče.

2 recenze

Apartmány Lanterna
 

Apartmány Polynesia

Sportovně-turistický komplex KATORO, v němž je Polynesia základním ubytovacím střediskem, při borovicovém lesíku, blízko hotelu Istra.

1 recenzí, 4 fotografie

Apartmány Polynesia
 

Armena Villa***

Příjemná vila Armena je postavena v jedné z nejhezčích vilových čtvrtí Rovinje - Valbruna, cca 1500 metrů od centra a 1000 metrů od pláže.

 

Banjole Apartmán

Privátní domy ve vesničce Banjole rozmístěné do max. 600 metrů od moře.

 

Belvedere Apartmán****

Komplex budov v mírném svahu v zeleni, cca 500 m od centra městečka.

 

Belvedere Bungalov****

Komplex budov v mírném svahu v zeleni, cca 500 m od centra městečka.

 

Bi Villabe****

Komplex BI Village byl otevřen roku 2000, nachází se na samém cípu istrijského poloostrova, cca 7 km od centra letoviska Pula, nedaleko městečka Fažana. Komplex je položen v krásné zeleni, přímo na pláži, naproti národnímu parku Brij ...

 

Bonaca Villa***

Kvalitní zrenovovaná vila je postavena 3 km od Umagu za prázdninovým střediskem Katoro ve vzdálenosti 200 metrů od moře a 700 metrů od turistického střediska Sol Polynesia s animačními programy pro dospělé i děti.

 

Brioni a Palma Hotel***

Komfortní a příjemné hotely se nacházejí na malém výběžku Punta Verudela přímo u moře, asi 4 km od centra města Pula.

 

Bungalovy Kanegra

Kanegra leží 8 km od města Umagu, v zálivu, který sousedí se Slovinskem. Přes moře je vidět slovinské lázeňské dvojměstí Piran-Portorož. Pokud Vám vyhovuje klidné místo, je toto středisko určeno právě pro Vás.

1 recenzí

Bungalovy Kanegra
 

Centinera Hotel***

Hotel pavilonového typu obklopen zelení, cca 6 km od Puly v oblasti Banjole.

 

Elena Villa***

Příjemná vila Elena je postavena v krásné vilové čtvrti Rovinje, v blízkosti komplexu Amarin, cca 2500 metrů od centra a 100 metrů od moře a 100 metrů od pláže.

 

Ernesto Villa***

Příjemná vila Ernesto je postavena v jedné z nejhezčích vilových čtvrtí Rovinje, cca 600 metrů od centra a 400 metrů od moře a pláže.

 

FKK centrum Koversada

Nejstarší a nejrozsáhlejší naturistické středisko ležící na severní straně Limského fjordu. Středisko je spojeno můstkem s ostrůvkem vyhrazeným rovněž naturistům.

FKK centrum Koversada
 

FKK centrum Solaris

Nejseverněji položené FKK centrum na Istrii, nedaleko Poreče(asi 12 km). Zátoka s bohatým zastíněním vzrostlými stromy poskytuje svým návštěvníkům příjemné prožití dovolené.

FKK centrum Solaris
 
1 2 3 4 další >
 
 

Náš tip

Lyžařské zájezdy do Rakouska

SnowTrex - lyžařské zájezdyŠiroká nabídka lyžařských zájezdů s CK SnowTrex. Zažijte tu nejlepší dovolenou na sněhu v Rakousku, Itálii, Francii, Švýcarsku nebo třeba v Andoře.

Zájezd za krásami LIBANONU

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem za starověkými Féničany, po stopách římského impéria, prvních křesťanských komunit, kalífů a křižáků. Poznejte historii Libanonu a jeho kulturní rozmanitost. Termín: květen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

To nejlepší z PERU

Poznávací zájezd po stopách indiánských civilizací. Cestovat budete pronajatým autobusem s místním i českými průvodci. Ubytování v 3* hotelech se snídaní. CK Simon Tourist.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Chorvatsko.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Chorvatsku. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete detailní imformace o chorvatském pobřeží a chorvatských ostrovech. Nechybí ani informace o cestě autem do Chorvatska a tipy, jak si užít dovolenou v Chorvatsku levně a v klidu. Najdete zde také detailní informace o městech Záhřeb, Split, Dubrovník, národních parcích Krka, Plitvická jezera a o dalších zajímavých místech. Součásté jsou také zájezdy do Chorvatska, v nabídce najdete jak pobřeží Istrie a Dalmácie, tak oblíbené otrovy Brač, Hvar, Korčula a další. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Chorvatsku.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Rakousko | USA