Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Rovinj

Počet nalezených záznamů: 179.

Albina Villa***

Příjemná vila Albina je postavena v jedné z nejhezčích vilových čtvrtí Rovinje - Centener, cca 1500 metrů od centra a 1000 metrů od pláže.

 

Amarin Apartmán**

Známé středisko s bungalovy a aparmány, vzdálené cca 4 km severně od Rovinje.

 

Armena Villa***

Příjemná vila Armena je postavena v jedné z nejhezčích vilových čtvrtí Rovinje - Valbruna, cca 1500 metrů od centra a 1000 metrů od pláže.

 

Elena Villa***

Příjemná vila Elena je postavena v krásné vilové čtvrti Rovinje, v blízkosti komplexu Amarin, cca 2500 metrů od centra a 100 metrů od moře a 100 metrů od pláže.

 

Ernesto Villa***

Příjemná vila Ernesto je postavena v jedné z nejhezčích vilových čtvrtí Rovinje, cca 600 metrů od centra a 400 metrů od moře a pláže.

 

FKK centrum Valalta

Jedno z nejmodernějších, ale i nejmenších FKK-center na Istrii asi 6 km severně od Rovinje. Mezi střediskem a Rovinjí jezdí linkový autobus.

FKK centrum Valalta
 

Luksic Villa***

Příjemná vila Luksic je postavena v klidné části letoviska Rovinj, cca 1000 metrů od centra a 600 metrů od pláže.

 

Mirko Villa***

Příjemná vila Mirko je postavena v klidné části letoviska Rovinj, cca 1000 metrů od centra a 600 metrů od pláže.

 

Monsena Villa****

Luxusní, nově zrekonstruovaná vila Monsena je postavena v krásné vilové čtvrti Rovinje, v blízkosti komplexu Amarin, cca 3000 metrů od centra a 300 metrů od moře a pláže.

 

Rovinj Apartmán

Klasické privátní no-name apartmány jsou rozmístěny v městě Rovinj a jeho částech jako Veštar, Cocaletto nebo Valbruna od 200 do 1500 metrů od moře. Umístění apartmánů je spíše v klidnějším prostředí.

 

Rubin Villas Apartmán**

Turistické letovisko ve stylu staré istrijské vesnice, cca 3 km jižně od centra Rovinje.

 

Valdaliso Depandace**

Depandance leží na poloostrově s překrásným výhledem na centrum Rovinje, které je vzdálené cca 4 km.

 

Valdaliso Hotel**

Hotel leží na poloostrově s překrásným výhledem na centrum Rovinje, které je vzdálené cca 4 km.

 
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Chorvatsko.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Chorvatsku. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete detailní imformace o chorvatském pobřeží a chorvatských ostrovech. Nechybí ani informace o cestě autem do Chorvatska a tipy, jak si užít dovolenou v Chorvatsku levně a v klidu. Najdete zde také detailní informace o městech Záhřeb, Split, Dubrovník, národních parcích Krka, Plitvická jezera a o dalších zajímavých místech. Součásté jsou také zájezdy do Chorvatska, v nabídce najdete jak pobřeží Istrie a Dalmácie, tak oblíbené otrovy Brač, Hvar, Korčula a další. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Chorvatsku.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Rakousko | USA