Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Veliko Brdo

Veliko Brdo - informace o letovisku

Obec Veliko Brdo ležící na Makarské riviéře je součástí letoviska Makarska. Leží zhruba 2 kilometry nad centrem města, těsně pod úpatím horského masívu Biokovo. Obec si do dnešních dní zachovala svůj tradiční dalmatský ráz a nabízí klidné a ničím nerušené prostředí, dostatečně vzdálené od frekventovaných silnic v centru Makarské.

Z vesničky Veliko Brdo se díky její poloze naskýtá nádherný výhled na moře a blízké ostrovy Brač, Hvar a poloostrov Pelješac. Návštěvníci si mohou užívat pláží v Makarské, které mají pozvolný vstup do průzračně čistého moře a jsou tvořeny bezpočtem malých zátok. Mnohé z nich jsou označeny Modrou vlajkou, která svědčí o čistotě nejen pláží, ale také zdejšího moře. Ve Veliko Brdo je možné se kochat zelení, obdivovat olivové háje, toulat se mezi romantickými kamennými domečky a navštívit některou z místních „konob“, tedy restaurací vesnického stylu, které jsou specializované na tradiční chorvatskou kuchyni.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Chorvatsko.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Chorvatsku. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete detailní imformace o chorvatském pobřeží a chorvatských ostrovech. Nechybí ani informace o cestě autem do Chorvatska a tipy, jak si užít dovolenou v Chorvatsku levně a v klidu. Najdete zde také detailní informace o městech Záhřeb, Split, Dubrovník, národních parcích Krka, Plitvická jezera a o dalších zajímavých místech. Součásté jsou také zájezdy do Chorvatska, v nabídce najdete jak pobřeží Istrie a Dalmácie, tak oblíbené otrovy Brač, Hvar, Korčula a další. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Chorvatsku.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Rakousko | USA