Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Crvena Luka

Crvena Luka - informace o letovisku

V blízkosti vyhlášeného severodalmatského střediska Biograd na Moru se v pěkné zátoce lemované borovými háji rozkládá turistická osada Crvena Luka.  Jejím velkým lákadlem je písčito-kamenitá pláž omývaná teplými vodami Jaderského moře.

Crvena Luka je dalo by se říci hotelovým městečkem, v němž se mohou pohybovat pouze ubytovaní hosté. Současný vlastník tohoto rekreačního komplexu umožňuje vstup pouze svým členům nebo hostům. Lidé, kteří zde nejsou ubytováni a chtějí se jen vykoupat na pláži, jsou většinou ochrankou vykázáni. Díky těmto omezením panuje v letovisku klidnější a více domácká atmosféra a pláže nejsou přeplněné. Ubytování v Crvena Luce je možné v hotelovém nebo apartmánovém komplexu a také v kempu. Další kempy se nachází ještě v sousedním letovisku Pakoštane. Širší nabídkou ubytovacích služeb oplývá cca 5 kilometrů vzdálený Biograd na Moru.

Pobyt v letovisku Crvena Luka vyhledávají především klienti nenároční na ubytování, kteří dávají přednost klidnějším místům v dosahu většího letoviska. Místní pláž nazývající se rovněž Crvena Luka byla vyhlášená jednou z nejlepších pláží v celém regionu. Má pozvolný vstup do moře, což oceňují zejména rodiče malých dětí, a místy je doplněná betonovými plochami pro slunění. Pěkná pláž však lemuje také nedalekou zátoku Božakovica.

V moři se můžete věnovat řadě vodních sportů, jako je vodní lyžování, jízda na banánu, windsurfing nebo šnorchlování. K dispozici je půjčovna sportovního vybavení. V letovisku najdete dobré restaurace, bary a kavárny a také prodejny nejrůznějšího zboží. Pokud by vás pobyt v Crvena Luce již omrzel, můžete se vydat do nedalekého Pakoštane, Biogradu na Moru nebo na pěkný výlet k Vranskému jezeru. Naproti zátoce v níž se středisko rozkládá, vystupují z moře Kornatské ostrovy, které chrání pobřeží před přímořskými větry. Z Crvena Luky se vám na ně otevírá zajímavý panoramatický výhled.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Chorvatsko.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Chorvatsku. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete detailní imformace o chorvatském pobřeží a chorvatských ostrovech. Nechybí ani informace o cestě autem do Chorvatska a tipy, jak si užít dovolenou v Chorvatsku levně a v klidu. Najdete zde také detailní informace o městech Záhřeb, Split, Dubrovník, národních parcích Krka, Plitvická jezera a o dalších zajímavých místech. Součásté jsou také zájezdy do Chorvatska, v nabídce najdete jak pobřeží Istrie a Dalmácie, tak oblíbené otrovy Brač, Hvar, Korčula a další. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Chorvatsku.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Rakousko | USA