Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Rtina

Rtina - informace o letovisku

Asi 25 kilometrů od Zadaru se v oblasti Severní Dalmácie rozkládá malá vesnička Rtina, kde žije asi 500 stálých obyvatel. Během letních měsíců se však v důsledku přílivu sezónních návštěvníků počet obyvatel navýší až čtyřikrát.

I když je Rtina jen malým nenápadným letoviskem, mezi ostatními vyniká překrásnou okolní přírodou a především osmi kilometry překrásných pláží, které lemují zdejší pobřeží. Díky těmto přírodním předpokladům je Rtina mnohými považována za jedno z nejpůvabnějších letovisek v Severní Dalmácii. Nabízí klidnou, příjemnou a ničím nerušenou dovolenou u moře. Navíc je to z ní kousek do sousedního letoviska Ražanac nebo na ostrov Pag.

Ubytování je umožněno v řadě penzionů, apartmánů a také v soukromí. V obci je několik hospůdek, pár obchůdků s potravinami i se suvenýry. V místních restauracích stojí za to ochutnat domácí chorvatské speciality. Kdo má zájem, může se vydat na lodi na vyhlídkovou jízdu po okolí nebo si zarybařit.

 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Chorvatsko.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Chorvatsku. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete detailní imformace o chorvatském pobřeží a chorvatských ostrovech. Nechybí ani informace o cestě autem do Chorvatska a tipy, jak si užít dovolenou v Chorvatsku levně a v klidu. Najdete zde také detailní informace o městech Záhřeb, Split, Dubrovník, národních parcích Krka, Plitvická jezera a o dalších zajímavých místech. Součásté jsou také zájezdy do Chorvatska, v nabídce najdete jak pobřeží Istrie a Dalmácie, tak oblíbené otrovy Brač, Hvar, Korčula a další. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Chorvatsku.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Rakousko | USA