Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Vinjerac

Vinjerac - informace o letovisku

V blízkosti severodalmatského města Zadar se rozkládá městečko Vinjerac, v němž žije okolo 265 obyvatel. Je situováno uprostřed krásné přírody, daleko od hluku a shonu všedních dní. Čekají zde na vás udržované písečné a oblázkové pláže, čisté moře, bohatá gastronomická nabídka i kvalitní turistické zázemí.

Původně byl Vinjerac jen rybářskou vesnicí, která se však poměrně rychlým tempem rozvíjí. Dnes již nabízí tradiční chorvatské taverny, kavárny a restaurace, obchůdky se suvenýry i zábavní zařízení. Přesto zůstává oázou klidu a uspokojí každého, kdo si na dovolené chce především odpočinout a načerpat nové síly. Ani sportovně založení jedinci zde nepřijdou zkrátka. Mohou se věnovat vodním i plážovým sportům nebo se vydat na kole na prohlídku okolí.

Letovisko je z jedné strany obklopeno křišťálově čistým Jaderským mořem a na straně druhé nedalekým pohořím Velebit. Zdejší čerstvý horský vzduch působí blahodárně na osoby s dýchacími obtížemi. V okolí se nalézá množství menších zátok lemovaných oblázkovými plážemi. Jedinečná čistota moře je zde dána mořskými proudy, které odplavují případné nečistoty. Ubytování je možné v soukromých apartmánech i pěkných rodinných hotelích.

Pokud budete chtít zažít více zábavy, vydejte se do nedalekého městečka Starigrad nebo do Zadaru. Okolí Vinjerace nabízí spoustu možností podnikání zajímavých výletů, například na okolní ostrovy, kde se seznámíte s místními tradicemi a zvyky.

 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Chorvatsko.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Chorvatsku. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete detailní imformace o chorvatském pobřeží a chorvatských ostrovech. Nechybí ani informace o cestě autem do Chorvatska a tipy, jak si užít dovolenou v Chorvatsku levně a v klidu. Najdete zde také detailní informace o městech Záhřeb, Split, Dubrovník, národních parcích Krka, Plitvická jezera a o dalších zajímavých místech. Součásté jsou také zájezdy do Chorvatska, v nabídce najdete jak pobřeží Istrie a Dalmácie, tak oblíbené otrovy Brač, Hvar, Korčula a další. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Chorvatsku.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Rakousko | USA