Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Diklo

Diklo - informace o letovisku

Asi 7 km severozápadně od centra Zadaru se rozkládá malá turistická osada Diklo. Společně s osadou Borik tvoří Zadaru jakési předměstí navazující na turistickou oblast Puntamika. Dilko je elitním letoviskem, které nabízí ubytování převážně ve vilkách a soukromých penzionech.

Návštěvníci zde najdou veškerou infrastrukturu potřebnou pro prožití kvalitní dovolené plné komfortu a odpočinku. Letovisko je lemováno oblázkovými plážemi, které jsou udržované a vybavené potřebám k zábavě a rekreaci. Většinou se jen pozvolně svažují do moře, proto jsou vhodné pro rodiny s malými dětmi. Místy ovšem můžete narazit také na betonová plata. Věnovat se zde můžete celé řadě vodních, ale i plážových sportů, v letovisku je navíc sportovní hřiště.

V místě je řada kaváren, cukráren, restaurací a všelijakých obchůdků se suvenýry i potravinami. Pokud by někomu chyběla bujará zábava a noční život, může se vydat do nedalekého Zadaru, který všechny tyto potřeby uspokojí. Díky blízkosti velkého města je Diklo oblíbenou destinací nejen pro rodiny s dětmi, ale také pro mladé lidi a milovníky aktivní dovolené.

 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Chorvatsku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Chorvatsku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Chorvatsko.Světadily.cz je komplexním průvodcem po Chorvatsku. Kromě článků a tipů na cesty zde najdete detailní imformace o chorvatském pobřeží a chorvatských ostrovech. Nechybí ani informace o cestě autem do Chorvatska a tipy, jak si užít dovolenou v Chorvatsku levně a v klidu. Najdete zde také detailní informace o městech Záhřeb, Split, Dubrovník, národních parcích Krka, Plitvická jezera a o dalších zajímavých místech. Součásté jsou také zájezdy do Chorvatska, v nabídce najdete jak pobřeží Istrie a Dalmácie, tak oblíbené otrovy Brač, Hvar, Korčula a další. Najdete zde vše pro svou dovolenou v Chorvatsku.

Další cestovatelské stránky na Světadílech - Egypt | Řecko | Itálie | Španělsko | Kanárské ostrovy | Turecko | Tunisko | Rakousko | USA